„Inovací přitahujeme...
...expertýzou posouváme vpřed.“


pabu marketing s.r.o.
Marketing management
Dynamika změn zvyšuje nároky a současně mění požadavky na řízení marketingu a obchodních procesů. Rozhodujícím činitelem úspěchu bude permanentní optimalizace marketingu a prodeje. K dosažení tržní diferenciace bude mít díky digitalizace rostoucí význam integrace zákazníků do hodnotového řetězce producenta. Více informací
Oblasti a témata
Identifikujememe potenciál k tvorbě přidané hodnoty vašich marketingových a prodejních aktivit v těchto oblastech: senzorický marketing, řízení prodeje na trzích B2B a B2C, Branding management, Retail branding, Store-produktivita/procesy/organizace, strategie služeb a service, řizení a efektivita kampaní, hodnota zákazníka a jeho rozhodování, ROMI. Více informací
Tools
Náš systém propojuje strategický přístup, detailní analýzy, vychází ze znalostí trendů, trhů a poznatků neuropsychologie zákazníka. Jako podporu k Vašemu úspěšnému rozhodování využíváme těchto našich modelů: PERFORMANCE SALES©, BRANDING IMAGE CHECK©, RETAIL BRANDING©, CONSUMER DECISION JOURNEY©, LOYALTY COMPASS©.
Více informací

Kongres neuromarketingu 2013 – Mnichov

„Odpověď na marketingové trendy budoucnosti“

Z aktuálních výzkumných poznatků marketingových trendů vyplývá, že jsme a budeme konfrontováni nejen s digitalizací ale i dalšími mega-trendy:

„AGE-, GENDER-, TRUST- A CULTURE-MARKETING“

kongress neuromarketing 2013 mnichovCo je podstatou těchto trendů? Co se skutečně odehrává v hlavě zákazníka? Jaké konsekvence z nich vyplývají pro marketingovou praxi?

Dne 25.4.2013 Vám největší, evropský neuromarketingový kongres 2013 v Mnichově (areál BMW WELT) pomůže objevit adekvátní strategie. S předními, světoznámými vědci a experty v oblasti výzkumu mozku opustíte cesty zaužívaného myšlení, a spolu s nimi otevřete dveře nových perspektív a fascinujících šancí.

PABU marketing s.r.o. jako partner Gruppe Nymphenburg Vás rád informuje o průběhu, obsahu a organizaci kongresu.

 

Zaujaly Vás naše služby nebo
se nás chcete na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Rychlý kontakt
Telefon: 226 259 444
Mobil: 608 603 095
E-mail: info@pabumarketing.cz
Adresa: Karlovo náměstí 290/16
120 00 Praha 2
Sociální sítě
Spravováno společností Web 4 all
Všechna práva vyhrazena